Wykładziny Wapol

Nasza firma oferuje szeroki wybór produktów różnego typu. Posiadamy zarówno wykładziny dywanowe, PCV, jak też drewnopodobne. Dzięki zróżnicowaniu naszej oferty możemy kompleksowo wyposażyć miejsca takie jak hotele, szpitale, szkoły, a także biura, restauracje czy urzędy.

Nie tylko wykładzina, czyli bogactwo wyboru

Naszą specjalnością jest nie tylko sprzedaż, ale także montaż i czyszczenie pokryć podłogowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kategorią Realizacje. Prezentujemy tam listę obiektów, które wyposażyliśmy w rozmaite pokrycia podłogowe, takie jak wykładzina dywanowa, PCV lub drewnopodobna . Warszawa, Łódź, Gdańsk, Lublin, Tarnów, Krynica Zdrój to zaledwie jedne z wielu miejscowości, na terenie których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi.

Dostarczane przez nas podłogowe wykładziny hotelowe są bardzo dobrej jakości i pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję ich trwałości oraz wytrzymałości. Wykładzina oraz każde inne oferowane przez nas pokrycie podłogowe posiada wszystkie niezbędne atesty. Zapraszamy klientów z Warszawy oraz innych miast do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą – proponujemy najlepszej jakości wykładziny! Wapol - Warszawa, ul. Czarnomorska 13.

Tajima

Tajima to jedna z najprężniej działających w Japonii fabryk, która produkuje doskonałej jakości panele winylowe, będące imitacją drewna, kamienia, metalu i wielu innych materiałów. Jako dystrybutor produktów marki Tajima, posiadamy w swojej ofercie unikatowe rozwiązania, które pozwolą uzyskać nowoczesną, odporną na uszkodzenia podłogę.

więcej


Vorwerk

Firma Vorwerk powstała w 1883 r. w niemieckiej miejscowości Barmen. Jej założycielami byli dwaj bracia, Carl i Adolf Vorwerk. Od tamtego czasu, małe przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywało uznanie wśród szerokiego grona odbiorców, co bezpośrednio wpłynęło na sukces firmy, która obecnie prowadzi działalność na skalę międzynarodową. Vorwerk- Teppichwerke to jedna ze spółek-córek firmy, która produkuje najwyższej jakości wykładziny dywanowe, wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem.

więcej


Sit-in

Właścicielem marki SIT-IN jest włoski koncern Miro Radici. Produkowane przez firmę wykładziny kontraktowe charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Wyśmienicie sprawdzają się w obiektach o zwiększonym natężeniu ruchu. Nawet podczas intensywnej eksploatacji zachowują swoje walory estetyczne. Ich wysoką wytrzymałość z pewnością docenią właściciele biur, banków, hoteli, restauracji oraz innych obiektów o charakterze reprezentacyjnym.

więcej


Due Palme

Due Palme również jest marką stworzoną przez koncern Miro Radici. Podobnie jak SIT-IN, oferuje ona najwyższej klasy wykładziny kontraktowe, w wielu kolorach i wzorach. Na uwagę zasługuje fakt, iż wykorzystywane przez Due Palme metody produkcyjne wykładzin są w pełni ekologiczne. Tym samym, każda wykładzina kontaktowa posiada atest potwierdzający bezpieczeństwo dla środowiska i zdrowia użytkowników.

więcej


Sit-in Sport

Pod marką SIT-IN Sport kryją się doskonałej jakości sztuczne nawierzchnie sportowe. Producent syntetycznych traw oraz nawierzchni kortów tenisowych proponuje profesjonalne rozwiązania do zastosowania na boiskach oraz w halach sportowych. Najwyższa klasa wykonania, trwałość i niedroga konserwacja, to niewątpliwe atuty produktów firmy SIT-IN Sport.

więcej


Expona

Płytki i panele winylowe z kolekcji Expona, Camaro oraz Kudos stanowią doskonałą propozycję dla osób ceniących prestiż i elegancję. Ich walory estetyczne i użytkowe pozwalają stworzyć niepowtarzalną podłogę, która zachwyca funkcjonalnością oraz efektownym designem. Wyroby Expona, Kudos i Camaro są imitacją drewna, kamienia i metalu. Cechą charakterystyczną płytek i paneli winylowych jest trwałość. Ich dodatkowy atut to niedroga konserwacja. .

więcej


Polyflor

Wykładziny winylowe w rulonach i płytkach, kauczukowe, antypoślizgowe, antystatyczne i przewodzące to zaledwie jedne z wielu propozycji firmy Polyflor, czołowego dostawcy wykładzin obiektowych zarówno na polskim rynku, jak i na świecie. Polecane wykładziny znajdują zastosowanie m.in. w hotelach, placówkach oświatowych, instytucjach pożytku publicznego, biurach, bankach, kinach.

więcej


Burmatex

Brytyjska firma BURMATEX LTD dostarcza wysokogatunkowe wykładziny dywanowe w płytkach. Jej specjalnością jest również produkcja systemów wycieraczek, które chronią wykładziny przed rozprzestrzenianiem się zabrudzeń, a tym samym wpływają na długą żywotność pokryć podłogowych. Najpopularniejszymi modelami płytek są moduły 50cm x 50cm. Jednak Burmatex wykonuje także płytki na specjalne zamówienie, o różnorodnych wymiarach.

więcej

 


Tarkett

Tarkett to firma z długoletnią tradycją, jej początki sięgają 1886 r. Obecnie zajmuje pozycję lidera w produkcji systemów podłogowych na skalę światową. Jej wyroby zyskują uznanie w wielu zakątkach świata. Tarkett dostarcza produkty z winylu, linoleum, laminatu, drewna i wielu innych materiałów. Stałym punktem oferty są także doskonałej jakości nawierzchnie sportowe.

więcej


LG Chem

LG Chem to firma produkująca doskonałej jakości posadzki PCV o wielu możliwościach zastosowania. Proponuje ona rozwiązania zdobiące obiekty użyteczności publicznej, biura, mieszkania oraz wiele innych typów pomieszczeń. Pod marką LG kryją się wykładziny dekoracyjne, imitujące marmur, czy też pokrycia podłogowe o wysokim połysku.

więcej


Artigo

Fabryka Artigo jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek płytki kauczukowe z charakterystycznymi wytłoczonymi pastylkami. W chwili obecnej jest ona jedną z najprężniej działających i najnowocześniejszych firm oferujących wykładziny i płytki kauczukowe. Pokrycia podłogowe Artigo wyróżniają się niebanalnym wzornictwem oraz wysoką trwałością.

więcej


Bentzon

Specjalnością firmy Bentzon Carpents są tkane wykładziny dywanowe. Połączenie tradycyjnych metod tkania z nowoczesnym wzornictwem zaowocowało powstaniem unikatowych, efektownie prezentujących się pokryć podłogowych, które wyróżniają się perfekcją wykonania, z uwzględnieniem największej troski o każdy detal. Dominujące miejsce w ofercie Bentzon zajmują wykładziny dywanowe utkane z wysokogatunkowej wełny.

więcej


Wybierz wykładzinę:

Ładowanie...

Realizacje